Cookies ūüć™

Deze site gebruikt cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Meer informatie

Wie goed doet goed ontmoet

Merkactivist ben je in hart en nieren. We kunnen altijd en overal een verschil maken, als er maar wifi is! En goede koffie.

De merkactivisten

Jouke Zult.

Jouke Zult

Creatief Strateeg/UX Designer

jouke@merkactivisten.nl
Guido Bootz.

Guido Bootz

Creatief Strateeg/Motion Designer

guido@merkactivisten.nl
Chantal Poog.

Chantal Poog

Ontwerper

chantal@merkactivisten.nl
Mark Bergsma.

Mark Bergsma

Projectmanager

mark@merkactivisten.nl
Lisa van Os van den Abeelen.

Lisa van Os van den Abeelen

Tekstschrijver

lisa@merkactivisten.nl
Esmeralda van Daalen.

Esmeralda van Daalen

Online Marketeer

esmeralda@merkactivisten.nl

Vacature Creatief Projectmanager

Knoop jij feilloos alle creatieve disciplines aan elkaar, en ben je daarnaast op zoek naar meer betekenis in je werk?

Bekijk vacature

Vacature Copywriter

Klinkt schrijven voor een betere wereld als jouw droombaan? Yes, dan zoeken we jou.

Bekijk vacature

Partners

Bekijk de partners met wie we nauw samenwerken.

Logo Buro Bries.

Buro Bries

Bries helpt ondernemers, organisaties en de overheid die van betekenis willen zijn met hun project, beleid of bedrijf. Ze vormen veelal een belangrijke schakel in de Verkenningsfase van onze projecten.

Logo Alexander Impact.

Alexander Impact

Alexander Impact helpt organisaties op basis van wetenschap te werken aan duurzaamheid en maatschappelijke impact om mee te gaan in de economische transitie. Ze zijn onze partner op het gebied van impactmeting en impactcommunicatie.

Wij willen de verandering vormgeven

Designers en andere creatieven hebben we de verantwoordelijkheid om de wereld ten positieve te veranderen, vinden wij. Bekijk hoe we organisaties en ondernemingen helpen om hun merk te bestendigen in de betekeniseconomie.

Onze aanpak

Tijdens een merksessie halen we de essentie van je merk naar boven.

Heb je een idee?

Van merkmetamorfose tot publiekscampagne¬†‚Äď als je een goed verhaal hebt, hoef je het alleen nog maar goed te vertellen. Koffie?

Contact